KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8805035
*
nr 880 5035
Larissa Stenlander
(f. 1960), Sverige
Blandteknik, Larissa Stenlander (f. 1960), katter, motivet: 100x18
Larissa Stenlander, född 1960 i Moskva, målare, bosatt i Sverige sedan slutet av 1980-talet.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 mars 2014
kl 18:04:24
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/3 10:10:37
1
Vinnande bud
7/3 21:50:22
2
350 kr
7/3 21:51:19
2
450 kr
8/3 16:48:14
3
900 kr
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Larissa Stenlander
Larissa Stenlander, född 1960 i Moskva, målare, bosatt i Sverige sedan slutet av 1980-talet.
Läs mer om Larissa Stenlander
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik katter larissa stenlander svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
2040 Blandteknik
2 st, Margareta Sjödin (f. 1942), Sverige. "Natur ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:14
-
3029 Blandteknik
Andrzej Bienkowski. Signerad, blandteknik, numrera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:28
-
2071 Blandteknik
Anna Palm de Rosa (1859-1924), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:55
-
2092 Blandteknik
Astrid Nordenstam (f. 1942), Sverige. Signerad, bl..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:04
-
7141 Blandteknik
Birgitta Westberg (f. 1941), Sverige. "På okänt va..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:40
-
2114 Blandteknik
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. "Skeppsholmen". ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:23
*
Larissa Stenlander
Larissa Stenlander, född 1960 i Moskva, målare, bosatt i Sverige sedan slutet av 1980-talet.
Läs mer om Larissa Stenlander
nr 880 5035
Larissa Stenlander
(f. 1960), Sverige
Blandteknik, Larissa Stenlander (f. 1960), katter, motivet: 100x18
Larissa Stenlander, född 1960 i Moskva, målare, bosatt i Sverige sedan slutet av 1980-talet.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 mars 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/3 10:10:37 | 1 | Vinnande bud |
7/3 21:50:22 | 2 | 350 kr |
7/3 21:51:19 | 2 | 450 kr |
8/3 16:48:14 | 3 | 900 kr |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Larissa Stenlander
Larissa Stenlander, född 1960 i Moskva, mÃ¥lare, bosatt i Sverige sedan slutet av 1980-talet.Läs mer om Larissa Stenlander
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik katter larissa stenlander svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
2040 Blandteknik
2 st, Margareta Sjödin (f. 1942), Sverige. "Natur ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:14 -
3029 Blandteknik
Andrzej Bienkowski. Signerad, blandteknik, numrera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:28 -
2071 Blandteknik
Anna Palm de Rosa (1859-1924), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:55
-
2092 Blandteknik
Astrid Nordenstam (f. 1942), Sverige. Signerad, bl..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:04 -
7141 Blandteknik
Birgitta Westberg (f. 1941), Sverige. "På okänt va..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:40 -
2114 Blandteknik
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. "Skeppsholmen". ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:23